logoCuza.png        logoLitere.png 

Grupe

  Grupe WS 2017/2018 ENDVARIANTE!!!

Grupa I-1 (GE-EN + ItGe+SpGe+ E-Ge5 stud.): C.p. cu M. Gerber, C. Zaharia, D. Carasevici)

1. ANDRIEŞ I MĂDĂLINA-EMANUELA
2. CATRINARI C.F. ALEXANDRA-MONICA
3. COJOCARU ANDREEA
4. COTUNOAEI D.C CLAUDIA-MARIA
5. DUMITRIU V. IRINA MIHAELA
6. DUMITRIU NICU
7. FUNDUIANU I IONELA-MARINELA
8. GHERĂESCU R MĂDĂLINA
9. MIHĂICĂ V ADINA BIANCA
10. PÎSLARU E ANDREEA EMANUELA
11. PREDA M ANI-LĂCRĂMIOARA
12. PUTINĂ C C ŞTEFAN LEONARD
13. TOMA C ALEX-CONSTANTIN
14. ANGHELINA C ALEXANDRA-IOANA (E-Ge)
15. ARUXANDEI D ANA-CĂTĂLINA (E-Ge)
16. VASILIU S SIMONA ELENA (E-Ge)
17. ZAHARIA M ELENA-ALEXANDRA (E-Ge)
18. ZOTIC L ALEXANDRA-FLORENTINA (E-Ge)
19. COJOCARU A. ANDREEA MARIA (Ge-E)
20. TURCU D. ANA MARIA (IT-GE)
21. PARLAPAN M. ALINA ROXANA (IT-GE)
22. ASANDEI P PETRICĂ DANIEL (IT-GE)
23. BORTOC G ALEXANDRA (IT-GE)
24. BECHIR MADALINA (It-Ge)
25. FRUNZĂ R. RUHAMA (IT-GE)
26. HURMUZ R EMANUELA-ELENA (IT-GE)
27. MIHAI C.F. MIHAELA (SP-GE)
28. GANEA D GEORGIANA (SP-GE)
29. IORDĂCHESCU M. LILI IULIA (SP-GE)

Grupa I-2 (EN-GE, partea 1: de la B la G) (C.p. cu M. Gerber, A. Stolnicu, M. Aanei)

1. BĂICEANU C DIANA GABRIELA
2. BALINT G GEORGE PAUL
3. BĂLTIANU A RĂZVAN DRAGOŞ
4. BASARAB V. ALEXANDRU DORIN
5. BÎNDIU M.R. ANGEL ATANASIE
6. BÎRZU I. ALEXANDRU
7. BOTAN R. ALEXANDRU THEODOR
8. BOZ I. MĂDĂLINA
9. BRÎNZEI D ANDREEA MIHAELA
10. BULEI A CĂTĂLINA
11. BUTA D. FLORIN IOAN
12. CĂPITANU V MARIA LAURA
13. CHIRCĂ C. DIANA LILIANA
14. CHIRIAC V. BIANCA ELENA
15. CIUBOTARIU C ANDRA-ELENA
16. CIUBOTARU V DIANA VIORICA
17. CIUPILAN I PAULA
18. CORŢ E.S MARIA-GABRIELA
19. COŢOVANU F IOAN
20. CUCOŞ A C ANCA ALEXANDRA
21. CUCU G. IZABELA GEORGIANA
22. DIACONESCU V.G. ALEXANDRU
23. DUDUMAN C TEODORA
24. EŢCU F C FLORENTINA GENOVEVA
25. EUSTAFIEVICI S.B BOGDAN ALEXANDRU
26. GAVRILĂ S L ŞTEFAN LUCIAN
27. GHEORGHIOIU C. DIANA GEORGIANA
28. GRIGORAŞ C TEODOR
29. GUGIUMAN V IOANA ELENA
30. GHINIŢA Florin-Petru 

Grupa I-3 (EN-GE, partea 2: de la I la T) (C.p. cu F. Stein si I. Petrin x 2)

1. IACOBOAEA G. GEORGIANA
2. IFRIM D. ANDREEA IULIA
3. ILIE Ş ALEXANDRA
4. ILIESCU N TEODORA
5. IOAN I IULIANA-ELENA
6. IONAŞCU D. EMA CRISTINA
7. IONESCU F. ROXANA GEORGIANA
8. JITARU I ALEXANDRU-IOAN
9. LUCACI G PAULA-ROBERTA
10. LUPANCU N NARCISA MĂDĂLINA
11. MANLIC F IOANA-MIRUNA
12. MANOLE I. MĂDĂLINA GABRIELA
13. MATASĂ M ECATERINA MIHAELA
14. MIHĂILĂ T ALEXANDRU
15. ORZU I ALEXANDRA-IUSTINA
16. PATRAŞCU I TEODOR
17. PLATON S.O IOAN
18. PRADAIŞ C ALIN COSMIN
19. PURICĂ G ILINCA
20. ROCA V ECATERINA
21. ROŞCA C SIMONA-ELENA
22. ROŞU S ANDREEA NICOLETA
23. SÎRBU L ALIN-IONUŢ
24. ŞOIMU T BIANCA THEODORA
25. STAFIE G VIOLETA GEORGIANA
26. ŞTEFAN G. GEORGE VLĂDUŢ
27. ŞULEA S L MĂDĂLINA ALINA
28. SUMAN E.B ALEXANDRU-BOGDAN
29. TANASĂ I. ANA MARIA
30. TIMU V CĂTĂLINA-MIHAELA
31. MERVE PEKÖZ – stud Erasmus

Grupa I-4 (GE-RO si RO-GE) (C.p. cu F. Stein x 3)

1. ANGHEL N LAVINIA ELENA
2. BEJÎNARIU V.L. OANA RALUCA
3. BUTOIANU C. MONICA ELENA
4. BUZENCHI D DELIA (Ge-It)
5. BUZENCHI D VASILICA  (Ge-It)
6. CĂRPUŞOR M G DIANA IONELA
7. CĂUNEAC M ADELAIDA
8. CHIPERI V ANA-MARIA
9. CÎRJAN N. IOANA LIDIA
10. CONDURACHE G VICTOR
11. CRĂCIUN D MIHAELA DANIELA
12. DAMIAN L LIVIA DANIELA
13. IFTIME V IOANA-NONA
14. LUPU G ANA MARIA
15. MATEI Ş ANDREEA
16. MAXIM L.E GHEORGHE-EDUARD
17. MELCEA Ş ŞTEFANIA ANDREEA
18. MIRCEA A P IZABELLA ELENA\
19. NASTASĂ V. ANCA MARIA
20. OLARU C. ELENA CRISTINA
21. PETRUŢ E MIHAELA
22. PÎRLOG C DIANA-ANDREEA
23. POPESCU C TEODORA BIANCA
24. POŞCHIN I SORIN RĂZVAN
25. RADU D ANDREEA
26. ŞOVA D ANDREEA
27. TUDORACHE A.R ŞTEFAN-RADU
28. ŢUGUI I BIANCA IONELA
29. URSU V LARISA ALEXANDRA
30. VÎRLAN D.C MĂLINA-TEODORA
31. VÎRLAN G. IUSTINA
32. MORŢUN C ELENA (GE-SP)

GRUPPE I-5 (avansati toate specializarile) (C.p. cu F. Stein , C. Zaharia, M. Crudu)

1. Amaziliței Sabina-Ioana (EN-GE)
2. Ștefanache Dana Gabriela (GE-RO)
3. Aelenei Andreea Ioana (FR-GE)
4. Petrov George (RU-GE)
5. Mican Teodor-Ionel (RU-GE)
6. Bodoșcă Bianca-Nicoleta (GE-RU)
7. Budescu Andrada-Ioana (LMA GE-EN)
8. Pleșca Oana-Diana (LMA GE-EN)
9. Prelipcean Luisa (LMA GE-EN)
10. Pop Cezar-Andrei (GE-EN)

Grupa I-6 (Fr.,Ge-SP, RU, Ge- IT, LC + E-Ge 6 stud.) (C.p. cu M. Gerber X3)

1. ALEXII G F LAURA ALEXANDRA (GE-IT)
2. AVĂDĂNEI T. GEORGIANA MĂDĂLINA (GE-SP)
3. BLEJERU D ANELICE NAOMI (RU-GE)
4. CERNĂUŢAN M.I. IULIANA ANDREEA (LC-GE)
5. CONESCHI F. MIHAELA CAMELIA (GE-SP)
6. CRÎŞMĂREANU V.C IOANA-DENISA (GE-IT)
7. DIACONU V NICOLETA (GE-IT)
8. DROBOTĂ C FLORENTINA (GE-RU)
9. MANOLEA G. MĂDĂLINA ANDREEA (GE-SP)
10. MERFEA C. OANA MARIA (GE-LC)
11. SOFIANU L ANTONELA (GE-LC)
12. TĂNĂSELEA S ANDREI-MIHAI (RU-GE)
13. URSU D MIHAELA  (E-Ge)
14. VĂIDEANU G ELENA TEODORA (E-Ge)
15. ZANOSCHI C ESTERA ANAMARIA (E-Ge)
16. ANDREI T PAULA (E-Ge)
17. APOSTU C DECEBAL NARCIS (E-Ge)
18. AVĂDĂNII I GEORGIANA NARCISA (E-Ge)
19. ANDRICI I IOSEFINA (FR-GE)
20. BOBOC D MIRUNA ANDREEA (FR-GE)
21. CĂPRIEAN I IULIANA (FR-GE)
22. CIOBANU C.L BIANCA (FR-GE)
23. FOCA I MARINELA (FR-GE)
24. IGNAT M ANDREEA (FR-GE)
25. IOSIF V. ANA MARIANA (FR-GE)
26. IRIMIA P. EMANUELA (FR-GE)
27. LAZĂR I.G. GEORGIANA DIANA (FR-GE)
28. MIRON A. MARIA MANUELA (FR-GE)
29. MITRICĂ E. BIANCA IOANA (FR-GE)
30. PRODAN C. TEODORA (FR-GE)
31. ROMAN V TEODORA (FR-GE)
32. ŢUGULEA M IONELA (FR-GE)

LMA Grupa I.T-1 (EN-GE (-10 studenti)) (C.p. cu D. Esian x 3)

1. CHELARU M C CARMIL MATIA GIORGIO
2. CIOBANU P D DIANA GABRIELA
3. CIUDIN I. MARIA
4. COCEA C.R. EVELYNE IASMINA
5. COSĂU C. GABRIELA
6. CREŢU G ANDRA BEATRICE
7. CREŢU M MIHAI
8. DASCĂLU C. TEODORA
9. DINU I.N DRAGOŞ-IONUŢ
10. DOBRE M V ELENA LĂCRĂMIOARA
11. LÎSENCO P VALERIA
12. LUŢUC M MIHAI EMANUEL
13. NEGRII V. MARIA ALEXANDRA
14. NITROŞER V DANIELA
15. NITROŞER V VERONICA
16. PALADE M.M. MIHAI CĂTĂLIN
17. PREUTESCU C ANDREI
18. RĂDULESCU C.M. MĂLINA
19. ROMEDEA S N TEONA CĂLINA
20. RUSU V. MARIA CAMELIA
21. STOICA S ŞTEFAN-ADI
22. STRATULAT D ANDREI-CĂTĂLIN
23. TĂBĂCARU A. DUMITRIŢA
24. TANASĂ V DANIELA
25. TATARU D. MĂDĂLINA GEORGIANA
26. TEODOR C MĂDĂLINA
27. TRUFIN V.C. CRISTIANA MĂDĂLINA
28. ULIAN S.B. ELENA LORENA

LMA Grupa I.T-2 (GE A + FR-GE + EN-GE (10 studenţi) (C.p. cu F. Stein x 2 si M. Tvardochlib)

1. APOPEI M. MARCELA DANIELA (E-Ge)
2. APROFIREI E ALEXANDRINA ŞTEFANA (E-Ge)
3. ARVINTE V. GABRIEL (E-Ge)
4. BACIU E MARIA ALEXANDRA (E-Ge)
5. BOŞTIOG V DANIELA (E-Ge)
6. BOUREANU G MIHAI (E-Ge)
7. BUHUŞ V LAURA-GEORGIANA (E-Ge)
8. BULIGA S. TUDOR (E-Ge)
9. CACUCI D DUMITRU (E-Ge)
10. CERNEA F. NARCISA ROBERTA (E-Ge)
11. ALEXA G. IONELA LOREDANA
12. AMAXIMESEI V MARIA ALEXANDRA
13. BACNAŞ C. MIHAELA
14. ENEA T. IUSTINA
15. GHEORGHIU D.M EMANUELA
16. GHEORGHIU D.M ESTERA
17. GHEORGHIU G GABRIEL
18. GHICIUC C AMBRA-GEORGIANA
19. GÎNDU I ADELINA ŞTEFANIA
20. MĂNUŢĂ C C CRISTINA
21. ONOFRICIUC I PAULA MĂDĂLINA
22. PATRAŞCU V. MĂDĂLINA ANDREEA
23. PINTILIE I ELENA OTILIA
24. POLCOVNICU M ANA-MARIA
25. SOLOMON S. ANDREEA
26. ŞTIRBU C RADU-ŞTEFAN
27. TABARCEA O SMARANDA-IULIANA

ANUL II WS 2017/2018

ANUL II GERMANA PRINCIPAL ŞI SECUNDAR

An 2, Gruppe 1 (Gr. II-1): GE-EN + GE-SP (C.p. cu M. Aanei x 2)

An 2, Gruppe 2 (Gr. II-2): EN-GE (Gr. 1) + IT+LC (A+B) (C.p. cu D. Esian x 2)

An 2, Gruppe 3 (Gr. II-3): EN-GE (Gr. 2) + RU (A+B) (C.p. cu C. Huma si I. Irimiea)

An 2, Gruppe 4 (Gr. II-4): avansati de la sectie si de la LMA (C.p. cu M. Aanei si M. Crudu)

An 2, Gruppe 5 (Gr. II-5): FR + RO (A+B) (C.p. cu S. Lorenz)

ANUL II LMA GERMANA PRINCIPAL ŞI SECUNDAR

An 2, Grupa LMA 1 (Gr. IIT-1): EN-GE (C.p. cu F. Solomon x 3)

An 2, Grupa LMA 2 (Gr. IIT-2): GE (A) + FR-GE (C.p. cu D. Esian x 3)

 

ANUL III (WS 2017/2018)

An 3, GRUPA III-1: GE-EN (C.p. cu C. Cujba, M. Aanei) 

An 3,  Grupa III-2: FR + RU (A+B) (C.p. cu L. Nistor x 2)

An 3, Grupa III-3: EN-GE Gr. 2 (C.p. cu F. Solomon x 2)

An 3,  Grupa III-4: EN-GE Gr. 1 (C.p. cu D. Carasevici x 2)

An 3, Grupa III-5: RO, SP. IT, LC (A+B) (C.p. cu A.M. Palimariu x 2)

Gr. avansati de la sectie si de la LMA (C.p. cu M. Gerber x 3)

An 3,  LMA Germană principal şi secundar:

An 3, GRUPA IIIT-2: GE (A+B) (C.p. M. Aanei, D. Esian, M. Crudu)