logoCuza.png        logoLitere.png 

Grupe

  Grupe WS 2018/2019

Gruppe I-1 (EN-GE): Lorenz, Stolnicu, Stolnicu

1. IUŞTIUC I. ANDREEA IULIANA (SP-GE)

2. ANTONAŞ G. ARIANA-MARIA

3. APOSTOL P IRINA ELENA

4. AVĂDĂNEI O. ALEXANDRA ŞTEFANIA

5. BALINT A PAULA GEORGIANA

6. BĂDIŢĂ S. ANA-MARIA

7. BOGHIAN C. DIANA

8. BUCĂTARU E MARIA IZABELA

9. CĂLIN C. NONA-CEZARA

10. COŞAN M.V. IRINA ILINCA

11. CRISTEA I. ISABELLE ELENA

12. DUMITRESCU G. ALIN ANDREI

13. ENACHE D. MARTHA

14. GAVRILĂ M SIMONA ANDREEA

15. GÎLCĂ D. MIHAI DOREL

16. HADÂMBU O. ALEXANDRU LUCIAN

17. HUTU V GABRIELA VASILICA

18. IONAŞCU V ANDREEA

19. MACOVEI L ANDA TEODORA

20. MAREŞ V. LOREDANA VASILICA

21. MICU G GEORGIANA MĂDĂLINA

22. MOISII I GABRIELA

23. NĂSTASĂ S.I. DRAGOŞ

24. NICHITA C.I. ANCA DANIELA

25. PÎNZARUC E VALENTIN ROBERT

26. PLATON S.O IOAN

27. POPA M. CARMEN ALEXANDRA

28. PUIU G. CLAUDIU MIHAI

29. SILCA N.G. DENISA MARIA

30. TICU I. MARINA

31. TRIFAŞ D CĂTĂLINA ANDRADA

32. VAIMBERG L. ANA

33. VIERIU M. RALUCA ELENA

34. VORNICU N. DUMITRIŢA-MIRABELA

 

GRUPPE I-2 (EN-GE): Lorenz, Chiriac, Chiriac

1. BACIU L. LIVIA-IONELA

2. BARDAN D GEORGIANA FLORENTINA

3. BÎRSAN D.D. ANAMARIA DANIELA

4. BOTEZATU I IOAN RADU

5. CALANCEA I LARISA BEATRICE

6. CHIRILIANU R GEORGIANA

7. COŞOTREŢ V. VALENTINA

8. DAVID B.I. ANASTASIA

9. EDU C. ERIC

10. FILIP V. I. DENISA FLORENTINA

11. GĂITAN N GABRIEL

12. GÎLCĂ I.G. ANA MARIA XENIA

13. HAICU V. MIHĂIŢĂ CRISTIAN

14. ILIESCU N ANDREEA DIANA

15. JEREBIE L LUCAS

16. MANOLACHE O. ANDREEA

17. MAŞCA I. MARIA MELANIA

18. MITROFAN N. CRISTINA DANIELA

19. MOROŞANU M.R MARIUS IULIAN

20. NEGUŢ V. ANDRA-MARIA

21. OLARU M GABRIEL

22. PLOPU M.L. ANDREEA-ALEXANDRA

23. PREDA M. ANI LACRAMIOARA

24. RADIŞ D. ALEXANDRA-DUMITRIŢA

25. ROTARU M. MIHAI

26. STANCIUC M. GIORGIANA

27. ŢIFREA N. ANCUŢA-IOANA

28. TOMA Ş. OANA GABRIELA

29. TUDOSĂ C. ILIE-GABRIEL

30. VIERIU C. GABRIELA

31. VÎLCU C. ECATERINA

32. ZANVETOR L.C. ALIN CRISTIAN

 

GRUPPE I-3 (RO-GE): Lorenz, Tvardochlib, Tvardochlib

1. ANICĂI A LAURA GEORGIANA

2. BÎŞCĂ C ELENA ALEXANDRA

3. BUCUR V. ALINA

4. BUHUŞ R.G. GEORGIANA NICOLETA

5. CĂILEANU V MARIA ALEXANDRA

6. CARP G. ANDRADA

7. CHIRIAC P. ALINA GABRIELA

8. CHIRUŢĂ P. ELENA

9. CHIŞCĂ N. ELENA

10. CHIUORU C. COSMINA TEODORA

11. COZMEI V IULIA

12. CUCOŞ M. IONELA

13. GOSAV A. ANA ŞTEFANIA

14. IACOBUŢE M. DIANA

15. ILIE Ş. ALEXANDRA

16. IŞTOC F. ADELINA

17. LEUGAN V.R LAVINIA ANDREEA

18. LOGHIN G GEORGIANA

19. MACOR A.D. BEATRICE ALEXANDRA

20. MAXIM L.E. GHEORGHE-EDUARD

21. MIRON I. DIANA IONELA

22. ONU I ROXANA ELENA

23. PAUL P.A. IRINA-ESTERA

24. POSTOLICĂ C ANA IULIANA

25. POSTOLICĂ I DIANA DUMITRIŢA

26. PUŞCAŞU M. IULIA MARIA

27. ŞALVAR G.R. DIANA

28. TROFIN F.C. BIANCA ELENA

29. URSACHI S. ANDREEA

 

Gruppe I-4 (GE-EN, GE-RO, GE-SP): Lorenz, Aanei, Aanei

1. AMARGHIOALEI A. ALEXANDRA (GE-EN)

2. BOZIANU C. LOREDANA SIMONA (GE-SP)

3. BRAN C FLORIN ANDREI (GE-EN)

4. COJOCARU M IULIANA CRISTINA (GE-EN)

5. DADACI I DARA (GE-RO)#

6. DIACONU C.S ANAMARIA GABRIELLA (GE-SP)

7. DRĂGAN R. MARIA (GE-EN)

8. GHERMAN C A ŞTEFANA IONELA (GE-EN)

9. GHIMUŞ I O MARIA THEODORA (GE-SP)

10. HULEA C. MARIA (GE-EN)

11. IRIMIEA D. XENIA RAMONA (GE-RO)

12. LAVRIC I.F. TEOFANA-ANDREEA (GE-RO)

13. LEHACI L.I NARCIS (GE-EN)

14. MANTALE I ADINA GEORGIANA (GE-EN)

15. MAXIM C ADINA MIHAELA (GE-EN)

16. POPESCU V RAMONA MARINELA (GE-SP)

17. PUŞCAŞU C. CĂTĂLINA HILDA (GE-RO)

18. RĂDULESCU V.C. MIHAELA SIMONA (GE-EN)

19. SANDU C. ADINA-MĂDĂLINA (GE-EN)

20. SCURTU I. ESTERA (GE-RO)

21. SIMA D. DANA ELENA (GE-EN)

22. SOLOMON I S IULIA (GE-SP)

23. TOPALĂ D. ANA (GE-EN)

24. UNGUREANU V. ALINA ELENA (GE-EN)

25. ZVORIŞTEANU C. IRINA MARINA (GE-EN)

26. CIORICI IOAN (GE-EN)

27. CATANSUS GABRIELA (GE-RO)

 

GRUPPE I-5 (AVANSATI): Lorenz, Zaharia, Zaharia

1. APETROAEI V. CĂTĂLINA (EN-GE)

2. GULUŢĂ C DANIEL (LMA FR-GE)

3. NEAGU T. RALUCA (LMA GE-EN)

4. NEDELCU D LIDIA (LMA EN-GE)

5. NISTOR E.C. DIANA GABRIELA (LMA GE-EN)

6. NISTOR-SOPON E INGRID (GE-EN)

7. SOLTAN A. MARIA ALEXANDRINA (GE-EN)

8. ŞOAICĂ N. IOLANDA (RO-GE)

9. VĂLUŢĂ V ANA FRANCESCA (GE-RU)

10. VLIONCU C.G. MIRUNA-IOANA (LMA EN-GE)

11. HRITULEAC DARIA

 

Gruppe I-6: Aanei, Solomon, Solomon

1. BĂRBĂCUŢĂ I.V IOANA (GE-IT)

2. BELCIU V. ANA MARIA (FR-GE)

3. BORTOŞ F ANA MARIA (FR-GE)

4. BRENOAIA-ŢUŢUIANU D. MIHAELA (FR-GE)

5. DOMINTE M ELENA ADINA (FR-GE)

6. DRAM V. RADU TEODOR (GE-RU)

7. ENĂŞOAIE P. PAULA (LC-GE)

8. MANOLE M.I. ANDREEA (LC-GE)

9. MIRON G. IULIANA (FR-GE)

10. MÜLER P. PAULA-RENATA (LC-GE)

11. MUNTEANU C.I. GIANINA CĂTĂLINA (FR-GE)

12. STACHE P. ELENA-BIANCA (IT-GE)

13. ŞUTACU V DANIEL (FR-GE)

14. POPA C. SMARANDA (LMA EN-GE)

15. ROCA G ANDRA GEORGIANA (LMA EN-GE)

16. SANDU D. BIANCA GEORGIANA (LMA EN-GE)

17. SANDU P. ANDREEA SORINA (LMA EN-GE)

18. SOFRONI C BIANCA (LMA EN-GE)

19. ŞUFARU G ANDREEA ELENA (LMA EN-GE)

20. TIMOFTE G.D. ANDREEA (LMA EN-GE)

21. TURTĂ I. PAULA (LMA EN-GE)

22. VIERIU P NAOMI (LMA EN-GE)

23. ZOTA C LORENA RALUCA (LMA EN-GE)

24. BIBICA ANDREEA (LMA EN-GE)

25. CAZACU CAROLINA (LMA EN-GE)

26. LUCHIAN ANDREEA (LMA EN-GE)

27. MANDRIC DANIELA (LMA EN-GE)

28. ROTARU CAMELIA (LMA-EN-GE)

LMA 

Gruppe IT-1 (LMA GE-EN, GE-FR, FR-GE): Esian, Esian, Hutanu

1. AVARVAREI A A ALEXANDRA MĂLINA (FR-GE)

2. BACIU C. ŞTEFAN (FR-GE)

3. BILAN P. PAUL (GE-EN)

4. BONCĂCEL M VALI CRISTINA (GE-FR)

5. BUTNARU E.G. ANDRADA GEORGIANA (GE-EN)

6. CĂŞĂRIU C. CLAUDIA ELENA (FR-GE)

7. COTLEŢ O MIHAELA SILVIA (GE-EN)

8. CRĂCANĂ I. ELENA-ALEXANDRA (FR-GE)

9. GALIŢ G. ANDREEA-ŞTEFĂNICA (GE-FR)

10. GHICIUC C AMBRA-GEORGIANA (GE-EN)

11. GRIBINCEA N. MARIA-MĂDĂLINA (FR-GE)

12. GROSU M ANDREEA (GE-EN)

13. HADÎMBU S V SABINA IOANA (GE-EN)

14. IPATOV C ANA MARIA (FR-GE)

15. MILU C S COSMINA CRISTINA (GE-EN)

16. NEGRU C BRÎNDUŞA IRINA (GE-EN)

17. NICUŢĂ R.I. ANDREEA (FR-GE)

18. OSTOPOVICI D.C. ALEXANDRA MIHAELA (GE-EN)

19. PĂDURARIU P. TEODORA (FR-GE)

20. PANDELE F. PATRICIA MARIA (FR-GE)

21. PANTELI N THEODORA (GE-EN)

22. PODOLEANU I. RAREŞ (GE-EN)

23. TELEMAN C. MARIA MONALISA (FR-GE)

24. TOMA G. EMANUELA-MARIA (GE-FR)

25. ŢUŞCU O. ANDREEA (FR-GE)

26. ZAMFIR R.T RALUCA ELENA (GE-EN)

27. ZAMFIR T. RALUCA MIHAELA (FR-GE)

28. TUGULEA IRINA (FR-GE)

 

Gruppe IT-2 (LMA EN-GE); Esian, Esian, Hutanu

1. ALEXANDRESCU I DIANA IULIANA

2. AVASILOAIA P.I. ANDA ELENA

3. BÂCU R OANA ELENA

4. BOARIU I MARIA IONELA

5. CHELARU-EFTIMIE S. ANDREEA RALUCA

6. CIUCHE L IULIA TEODORA

7. CORCIOVĂ R.E. GINA TEONA

8. COŢOVANU S.C. SORINA ELENA

9. CUVULIUC F.A ANDREI

10. DOBREANU C. MARIA-SORANA

11. DOROFTEI I. ALEXANDRA

12. ENĂŞOAIE E. SORIN

13. GAVRIL L M OTILIA CRISTIANA

14. GHEORGHIU T IULIANA

15. HARABAGIU I ANDREEA-MIRELA

16. HORODNICEANU M.D MIHAELA OANA

17. HRIŢULEAC I. DARIA TEODORA

18. IACOB T. MAGDA IULIANA

19. ÎNSURĂŢĂLU N.D. DANIELA

20. MARINESCU A ALEXANDRA

21. MAXIM F.C. ALEX ŞTEFAN

22. MIRON F ALINA MARIA

23. MUŞAT V.L IULIANA DOINIŢA

24. NISTOR I. PETRONELA ELENA

25. NISTOR Ş ŞTEFANIA

26. GROSU OLGA

27. DAMIAN CATALINA

28. JIREBIE IOANA

ANUL II WS 2018/2019

ANUL II GERMANA PRINCIPAL ŞI SECUNDAR

An 2, Gruppe 1 (Gr. II-1): GE-EN + SP (A+B) + RU (A+B) (C.p. cu St. Pricop x 2)

An 2, Gruppe 2 (Gr. II-2): EN-GE (Gr. 1)  (C.p. cu F. Solomon x 2)

An 2, Gruppe 3 (Gr. II-3): EN-GE (Gr. 2) (C.p. cu C. Huma x 2)

An 2, Gruppe 4 (Gr. II-4): FR-GE + RO (A+B) + IT (A+B) (C.p. cu N. Chelaru x 2)

An 2, Gruppe 5 (Gr. II-5): avansati de la sectie si de la LMA (C.p. cu C. Cujba x 2)

ANUL II LMA GERMANA PRINCIPAL ŞI SECUNDAR

An 2, Grupa LMA GE(A+B) (C.p. cu D. Esian x 2 + N. Chelaru)

 

ANUL III (WS 2018/2019)

An 3, GRUPA III-1: GE-EN + RO-GE (C.p. cu D. Carasevici, F. Solomon) 

An 3,  Grupa III-2: EN-GE Gr. 1 + IT-GE + LC-GE (C.p. cu S. Solomon x 2)

An 3, Grupa III-3: EN-GE Gr. 2 + GE-RU (C.p. cu M. Aanei x 2)

An 3,  Grupa III-4: FR-GE + SP (A+B) + GE-RO  (C.p. cu A.M. Palimaru x 2)

Gr. avansati de la sectie si de la LMA (C.p. cu D. Esian, F. Solomon, A. Hutanu)

An 3,  LMA Germană principal şi secundar:

An 3, GRUPA LMA GE (A+B) (C.p. D. Esian, A. Hutanu x 2)